Co nowego? #5

Piąty, majówkowy odcinek #conowego nadchodzi jak zniżki na piwo w dyskontach. Miłego słuchania!

1. Tunde – Crash Bandicoot
Gangsta rap z Wielkiej Brytanii. Mocne wersy, bit wwiercający się w głowę niczym pocisk z karabinu.

2.Futuristic – Like This ft Rittz
Braggowe przechwałki połączone z demonstracją umiejętności i wymownym, ostrym przekazem. Futuristic to raper z krwi i kości.

3.Taylor James – Will Be Complete
Mocne, gitarowe granie. Chłopakom należy się zdecydowanie większy rozgłos.

4.Spencer Kane – Confidence ft. Nic D
Jeśli tak ma wyglądać chrześcijański rap, to podpisuję się pod tym oboma rękoma. Muzyka sprawia, że po kilka sekundach chce się rzucić wszystko i tańczyć. Im dalej w utwór, tym większym warsztatem wykazują się obaj panowie. Czapki z głów.

5. NIKITAA-CLUTCH
Gdyby Selena Gomez urodziła się w Bombaju, prawdopodobnie nagrywałaby taką muzykę. Wokalista zabiera nas w niezwykle zmysłową podróż. Po przesłuchaniu czuć niedosyt.

6.Chase Ceglie – Losing My Mind
Największe zaskoczenie zestawienia. Muzyka brzmi jak spod palców Raya Charlesa, a to już wystarczający argument, by pochylić się nad tą kompozycją.

7.SnareByt, DeadBunny – Takita
Być może na ten wybór na wpływ mój wczorajszy maraton „Kalifatu”… To połączenie motywów arabskich z zachodnią muzyką klubową nie pozostawi nikogo obojętnym.

8.Shelbykay – Rockin’ It
Country rap od dziewczyny z Południowej Karoliny. Choćby ze względu na tak egzotyczne połączenie wypada sprawdzić. Buja jak cholera!

9.BLANKS – SILLY PEOPLE
Jeżeli żadna z poprzednich propozycji nie porwała Was do tańca, to jest ten moment. Przy słuchanie proponuję nie siadać, żeby nie tracić czasu na wstawanie. WĘSZĘ HIT!

10.Taco Hemingway – #hot16challenge2
Pana Szcześniaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Jednakże przyczyna powstania tej zwrotki oczywista nie jest. W zeszłym tygodniu Solar, raper i szef wytwórni SB Maffija rozpoczął drugą edycję akcji na zasadzie łańcuszka,
w której nominowane przez poprzednika mają 72 godziny na nagranie i opublikowanie zwrotki. Obok sprawdzenia się w kabinie, raperzy mają okazję wesprzeć szczytny cel, gdyż twórca inicjatywy zorganizował zbiórkę na rzecz walki z koronawirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *